Меню
Наказ МОЗ України №2200
Телефонуйте цілодобово: +38 (097) 266 96 96
Ми онлайн

Алкогольні напої

Слабоалкогольные напитки
Алкогольні напої
Rate this post

Життя тисяч людей щороку руйнує випивка, точніше – алкоголізм, який розвивається на тлі їх частого вживання. Залежність від продукції, в якій присутній етанол, виникає дуже швидко, причому викликати хворобу можуть і міцні, і слабоалкогольні напої. З переробкою і виведенням невеликої кількості спиртного організм здатний впоратися самостійно, але якщо пити щодня або впадати в запої, то можна занапастити здоров’я. Джин, текіла, горілка, пиво, вино, ром, віскі та навіть коктейлі можуть стати причиною інфаркту, інсульту, репродуктивної дисфункції, розладу травлення і метаболізму. Перестати пити дуже складно, але можливо, якщо пройти комплексне лікування алкоголізму Одеса в нашій спеціалізованій клініці.

Кожен пацієнт центру “Samara Med” отримує професійну допомогу нарколога і психолога, проходячи шлях від прийняття проблеми до остаточної відмови від небезпечної пристрасті і початку нового життя. З точки зору прогнозу одужання важливо не відкладати до останнього моменту звернення до лікарів, умовляючи себе, що п’єте небагато, не щодня або не міцний алкоголь. Спиртовмісні продукти – це наркотик, до якого людина швидко прив’язується, і від якого самостійно відмовитися не здатна. Тільки разом із лікарями та за підтримки однодумців є шанс на порятунок, і ми пропонуємо ним скористатися – телефонуйте цілодобово!

Алкогольними називаються напої, в яких присутній етиловий спирт. Переважно їх виробляють за допомогою бродіння різних натуральних інгредієнтів. Залежно від концентрації етанолу розрізняють два різновиди: слабкий і міцний алкоголь.

Слабкі алкогольні напої

Слабоалкогольною заведено називати продукцію, у якій вміст токсину не перевищує 30%. До цієї групи входять:

  • пунш, медовуха і грог;
  • брага, сидр, пиво;
  • вино і шампанське;
  • глінтвейн;
  • саке;
  • тодді.

Їхні смакові та ароматичні властивості визначаються технологічними особливостями виготовлення та інгредієнтами. Поширеною є хибна думка про “безпечність” подібних напоїв. Але на практиці вони поряд із горілкою, віскі чи джином можуть спровокувати розвиток алкоголізму. Тому, якщо помітили за собою звичку щодня після роботи випивати келих пива, обов’язково зверніться в наркологічний центр в Одесі, щоб не допустити переходу побутового пияцтва на повноцінну залежність, для позбавлення від якої потрібне тривале лікування.

Міцні алкогольні напої

Різновиди алкоголю

У таких виробах може бути присутнім до 80% етилового спирту, тому пити їх у великій кількості неможливо – в середньому порція становить 150-200 мл за кілька прийомів. Найвідомішими міцними напоями є:

  • горілка;
  • віскі;
  • лікер, самбука;
  • настоянки;
  • коньяк і бренді;
  • абсент;
  • ром, джин.

Люди, які страждають на алкоголізм, часто починають із розпивання пива, вина, сидру і шампанського, але потім переходять на міцний алкоголь.

Який алкоголь краще вибрати?

Напої, що містять етиловий спирт, незалежно від міцності або технології виготовлення, погано впливають на організм. Особливо в разі регулярного вживання у великій кількості та відсутності контролю випитого. Якщо бажання випити виникає постійно, необхідно терміново звертатися до нарколога і проходити лікування алкоголізму, інакше залежність прогресуватиме. Коли людина здорова і немає патологічної пристрасті до алкоголю, потрібно вибирати напій, який:

  • має чинний термін придатності;
  • є безпечним для здоров’я – розпивання фальсифікату без акцизних марок та інформації про виробника може призвести до отруєння і навіть до смерті;
  • не містить великої кількості цукру – особливу увагу на цей параметр слід звернути людям із діабетом або підвищеною концентрацією глюкози в крові;
  • не має багато домішок, які здатні посилювати похмілля.

Якщо оцінювати варіанти за наслідками для організму, то менший ризик поганого самопочуття за умови вибору якісної горілки, пива, рому, текіли, джина та віскі. А ось вино, незважаючи на присутність у складі деяких корисних компонентів, з більшою ймовірністю спровокує похмільний синдром через наявність ароматизаторів. Дуже важливо відмовитися від змішування напоїв і не забувати закушувати, унеможливлюючи надмірно швидке всмоктування етанолу.

Щоб не спровокувати алкоголізм, слід випивати якомога рідше, контролювати кількість уживаного спиртного, а також не використовувати його як засіб заспокоєння або релаксації. У ситуації, коли адикція сформувалася, телефонуйте в центр “Samara Med”, щоб пройти курс лікування і за необхідності зробити кодування від алкоголізму в Одесі з метою профілактики рецидивів. Ми надаємо професійну наркологічну та психологічну допомогу цілодобово і на умовах повної анонімності.

Конфіденційно та Анонімно
Директор клініки Самара Євгенія Вікторівна
Зв'яжіться зі мною
зручним для вас способом

    Або заповніть форму і я зателефоную Вам протягом години

    Конфіденційно та анонімно

    Залишити заявку