Меню
Наказ МОЗ України №2200
Телефонуйте цілодобово: +38 (097) 266 96 96
Ми онлайн

Як вибратися із запою?

капельница от запоя
Як вибратися із запою?
Rate this post

Із запоєм доводиться стикатися кожному любителю випивки, але не всі розуміють ризики неконтрольованого розпивання алкоголю, тому звертаються по допомогу через кілька днів або навіть тижнів. Чим довше людина п’є, тим важче їй відмовитися від згубної звички, при цьому вона сама не помічає, як збільшує дозу етанолу. Тільки призначене досвідченим наркологом лікування здатне зупинити процес саморуйнування, оскільки домашні методи не працюють або завдають організму додаткової шкоди. Поетапне виведення із запою Одеса під наглядом лікарів проводять у центрі “Samara Med” – ви можете нам зателефонувати в будь-який час, розповісти про проблему, домовитися про консультацію та лікування.

Скільки людина може бути в запої?

Під час запоїв, які переважно відбуваються у людей з 2 або 3 стадією алкоголізму, спостерігаються такі симптоми:

 • проблеми з координацією рухів, часті падіння;
 • тремор кінцівок;
 • похмурий настрій;
 • швидка стомлюваність;
 • необґрунтована агресія;
 • неадекватні вчинки;
 • просторова і часова дезорієнтація;
 • перепади пульсу і тиску;
 • безсоння і нічні кошмари;
 • загальна слабкість;
 • одутлість обличчя;
 • поява синців під очима;
 • пожовтіння шкірних покривів.

Факторів-тригерів подібного явища безліч: хронічний стрес, фізичне перенапруження, психологічна травма тощо. Що стосується періоду неконтрольованого розпивання алкоголю, то він може варіюватися від 2-3 днів до 7-8 днів і довше. Спочатку хворий здатний згадати, скільки алкоголю випив і усвідомлено перестати пити, але поступово токсини остаточно затуманюють свідомість – за тривалої інтоксикації без госпіталізації та комплексного наркологічного лікування не обійтися. Відмова від лікарської допомоги загрожує летальним результатом.

Скільки потрібно часу, щоб вийти із запою?

допомога нарколога при виведенні із запою

Зрозуміло, що алкоголіку і його родичам хочеться, щоб лікування було максимально швидким і результативним. Але потрібно розуміти, що на тривалість відновлення впливає безліч чинників:

 1. Час госпіталізації в наркологічний стаціонар. На початкових етапах вдається за короткий проміжок часу вивести токсини і стабілізувати життєві показники.
 2. Стадія алкоголізму. Пацієнту з багаторічним стажем залежності знадобиться набагато більше часу, ніж тому, хто вперше звертається в реабілітаційний центр Одеса. У міру прогресії хвороби в організмі відбувається сукупність негативних змін, які уповільнюють лікування.
 3. Вік. Що старший алкоголік, то більша ймовірність критичних наслідків регулярного вживання етанолу, наприклад, інсульту, інфаркту, цирозу або алкогольного психозу. У деяких випадках навіть висококласні наркологи не здатні допомогти повністю відновити нормальну роботу внутрішніх органів і систем.
 4. Індивідуальні особливості організму. Є люди з початково хорошим здоров’ям, які легше переносять інтоксикацію.
 5. Наявність супутніх системних патологій. На тлі алкоголізму може розвиватися гепатит, ішемія серця, ниркова або печінкова недостатність, які перешкоджають швидкому одужанню. Довше знадобиться часу для відновлення алкозалежних з епілепсією, цукровим діабетом або іншими метаболічними порушеннями.  

Важливу роль у якнайшвидшому відновленні відіграє професіоналізм і досвідченість лікарів, які складають план терапії. Кваліфіковані наркологи знають принципи правильного підбору комбінацій ліків і можуть швидко відкоригувати терапію залежно від реакції пацієнта на призначені медикаменти. У жодному разі не слід займатися самолікуванням – це може призвести до посилення симптомів і навіть летального результату. Розумніше довіритися фахівцям, а саме – лягти в стаціонар або викликати нарколога додому.

Виведення із запою в приватному наркоцентрі Одеса

Про початок запою і загалом про наявність залежності хворі та їхні родичі не хочуть особливо поширюватися, але потрібно вживати якихось заходів, адже є реальна загроза для життя. Оптимальним виходом може стати звернення до наркологічного центру “Samara Med”, який надає весь спектр послуг лікування алкоголізму в Одесі та гарантує клієнтам анонімність. Ми виводимо із запою за допомогою крапельниць, використовуючи сертифіковані препарати в індивідуально підібраних дозуваннях:

 • ноотропи і заспокійливі;
 • кардіо- і гепатопротектори;
 • вітамінні комплекси;
 • ентеросорбенти;
 • діуретики;
 • знеболювальні засоби тощо.

У разі нетривалого запою (до 2 днів) і відсутності серйозних проблем зі здоров’ям виведення може здійснюватися вдома. У такому разі лікар приїжджає за викликом із необхідними приладами та препаратами, проводить огляд і ставить крапельниці, перебуваючи з пацієнтом до стійкого поліпшення показників. Стаціонарне лікування потрібне людям із запущеними формами алкоголізму і супутніми патологіями. Також госпіталізація рекомендована тим, хто має намір надалі пройти повноцінний відновлювальний курс і позбутися алкогольної залежності. У нас у центрі працюють висококласні психотерапевти та консультанти, разом з якими ви зможете впоратися з аддикцією – телефонуйте за номером +38 (097) 266 96 9, щоб отримати допомогу 24/7!

Конфіденційно та Анонімно
Директор клініки Самара Євгенія Вікторівна
Зв'яжіться зі мною
зручним для вас способом

  Або заповніть форму і я зателефоную Вам протягом години

  Конфіденційно та анонімно

  Залишити заявку